خرید قالب وافل بازدید: 619
سقف تیرچه و بلوک بازدید: 1250

تولید قالب وافل استاندارد

تولید قالب وافل مطابق با استاندارد های روز جهان یکی از مهمترین مواردی است که در کیفیت نهایی نمای زیر سقف وافل و استفاده مجدد آن در سقف های دیگر باید مورد بررسی قرار گیرد . شرکت فنی مهندسی آبا یکی از معتبرترین شرکت های تولید قالب های وافل است که با رعایت تمامی اصول استاندارد اقدام به تولید انواع مختلف قالب های وافل کرده است. مشخصات و ابعاد قالب های وافل آبا به اختصار در جدول زیر شرح داده شده است.
تصویر 1 - جدول مشخصات قالب های وافل آبا 
 

مراحل تولید قالب وافل

کارفرمایان می توانند برای اجرای پروژه های سقف وافل خود از قالب های از پیش ساخته شده استفاده کنند و یا باتوجه با بزرگی و توجیه اقتصادی پروژه اقدام به سفارش تولید قالب های وافل کنند که مجموعه آبا پاسخگوی هردو حالت است .

اولین مرحله ی تولید قالب وافل ، تولید قالب پایه و فولادی وافل است که با استفاده از آن دیگر قالب های با جنس پلی پروپیلن ساخته می شوند . این قالب فولادی را می توان در سایز های مختلف تولید کرد پروسه ی تولید این قالب زمان بر است و تقریبا 5-6 ماه زمان لازم است . از آن جایی که قیمت آهن آلات متغیر است و طبق روز محاسبه می شود ساخت این قالب های فولادی بسیار پرهزینه و مناسب برای پروژه های بزرگ است . برای پروژه های کوچک می توانید از قالب های از پیش ساخته شده ی شرکت آبا خریداری کنید.
مراحل تولید قالب وافل به شرح زیر است.

  • اولین مرحله خرید مواد اولیه مورد نیاز قالب ها و یا تولید این مواد با استفاده از فرمول های منحصربه فرد خود است .
  • دومین مرحله ی تولید به وسیله ی دستگاه تزریق انجام می شود به این صورت که قالب فلزی با استفاده از مواد پروپیلن تزریق می شود.
  • در اخرین مرحله مواد پپه وارد دستگاه تزریق شده و قالب وافل تزریق می شود و در پی آن قالب ها تولید می شوند.
از آنجایی که اصلی ترین مرحله در پروژه ی اجرای سقف وافل تهیه ی قالب وافل استاندارد و با کیفیت است پیشنهاد ما این است که حتما قبل از خرید قالب ها از اعتبار واحد فروش اطمینان حاصل کنید و سعی کنید از مجموعه هایی خرید کنید که تضمین کننده ی کیفیت قالب های خریداری شده باشند .
شرکت مهندسی آبا با دانش روز و با استفاده از متخصصان این امر توانسته است قالب های استاندارد و با کیفیت در ابعاد مختلف تولید کند.


 
 

 

 تصویر 2 - نمای زیرین سقف وافل
بازدید: 265تاریخ انتشار : 1399/09/18
    سقف وافل