واحد تولید آبا 

شرکت آبا با سابقه چندین ساله در امر تولید قالب های وافل, دارای خط تولیدی پویا وکنترل کیفی محصولات تولیدی به صورت مستمر می‌باشد. قالب های وافل تولیدی شرکت از مواد مرغوب است که تست محصولات به صورت روزانه تحت بارهای متفاوت اعم از تست بارگذاری , تست پرتاب قطعات, تست ضربه با پتک سنگین بر روی نقاط مختلف قالب اعم از گوشه ها, وسط و پاشنه قالب صورت می‌گیرد.تضمین کیفیت محصولات شرکت توسط واحد تولید آبا انجام می‌گیرد به این شکل که تمامی قطعات تولیدی دارای تاریخ تولید محصول می‌باشند و چنانچه قالب های وافل خریداری شده توسط مشتری دچار ایراد شوند با توجه به تاریخ تولید و بارکد روی محصولات نمونه های تست شده ونتایج آنها مورد برسی قرار می‌گیرند.
خط تولد شرکت قادر به تولید روزانه 1000 عدد قالب وافل می‌باشد که تمامی مراحل تولید زیر نظر مسئولین فنی شرکت انجام می‌گیرد.همچنین با توجه به وجود قطعات در سایزهای مختلف امکان تولید قطعات به صورت همزمان در سایز های مختلف نیز از دیگر مزیت واحد تولید آبا می باشدشرکت آبا موفق به اخذ استاندارد و گواهینامه های مرتبط با تولید قاالب های وافل شده است , جهت رضایت مندی مشتریان و احترام به حقوق مصرف کننده تمامی محصولات ارسال شده را همراه با فرم نظر سنجی که ضمضمه محصول می باشد به مشتری تحویل داده و تمامی نظرات و پیشنهادات به واحد تولید عودت داده می‌شود.

محصولات تولیدی شرکت آبا

قالب‌های شرکت آبا به دو صورت وافل یک طرفه و وافل دو طرفه تولید می‌شوند، در قالب‌های وافل یک طرفه ارتفاع قالب برابر 25 و 30 سانتی متر می‌باشد، ابعاد داخل به داخل قالب نیز در وجه پایینی برابر 55 سانتی متر و در وجه بالایی برابر 50 سانتی متر است.

جزییات قالب وافل آبا

در مورد قالب‌های وافل دو طرفه تولیدی شرکت نیز سایزهای متفاوتی تولید شده است که در تصویر 2 این محصولات و مشخصات آن‌ها نمایش داده شده است. قالب‌های وافل دو طرفه تولیدی شرکت آبا نیاز طراح را از ضخامت سقف 25 سانتی متری تا ضخامت سقف 50 سانتی متری تامین می‌کند.

جدول مشخصات وافل آبا